Спеціальність 5.05070104 «Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд» - Український політехнічний технікум

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ
Go to content

Спеціальність 5.05070104 «Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд»

СПЕЦІАЛЬНОСТІ
УКРАЇНА
УКРАЇНСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ТЕХНІКУМ

СЕРТИФІКАТ ПРО АКРЕДИТАЦІЮ
СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 5.05070104 "МОНТАЖ І ЕКСПЛУАТАЦІЯ ЕЛЕКТРОУСТАТКУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ І ЦИВІЛЬНИХ СПОРУД”
 Освітній рівень: Молодший спеціаліст
  Кваліфікація : технік - електрик
  Підготовка фахівців ведеться з  1954 року. За  роки ії існування було підготовлено 5760 техніків- електриків за заочною, вечірньою та денною формами навчання. По закінченні навчання за обраної спеціальністю випускники отримують диплом молодшого спеціаліста і кваліфікацією «технік- електрик».

  Викладання спец дисциплін здійснюється викладачами з багатим досвідом педагогічної роботи. Спеціалісти, які отримали диплом техніка- електрика можуть займати первинні посади : майстрів дільниць, зміни, з ремонту електрообладнання, енергетиків або електриків цехів, дільниць; лаборантів електромеханічних випробувань та вимірювань, з електроізоляційних матеріалів; електромонтерів з обслуговування підстанцій, перетворювальних пристроїв, ремонту та обслуговування апаратури, пристроїв сигналізації, блокування; електрослюсарів з ремонту електричних машин, устаткування розподільчих пристроїв; електромеханіків силових мереж та електроосвітлення, засобів автоматики та приладів технологічного обладнання, контролерів електромонтажних робіт.
  Професійне призначення спеціалістів спеціальності 5.05070104 стосується практично усіх галузів народного господарства, починаючі з обслуговування електрообладнання цивільних споруд (ЖКК, дитячі садки, школи, інтернати, побутови комбінати та інше), суднобудівельних компаній, промислових підприємств різного напряму. Це пов’язано з тим, що енергетика, як галузь, виробляюча енергоносії є основа для розвітку усій країни, вона постійно розвівається, модернізується, оновлюється.
  Для випускників ПТУ -- скорочений термін навчання
ДВОРІЧНЯ КРУГОСВІТНЯ ПОДОРОЖ НА ЧЕСТЬ 90-РІЧЧЯ ЗАСНУВАННЯ ТЕХНІКУМУ !
УВАГА ! ЦЕ СТОСУЄТЬСЯ КОЖНОГО !
    На зустріч 90 - річчя заснування Українського політехнічного технікуму вирушили його випускники , студенти і наші гості ! Приєднуйтесь до них і повідомте , будь ласка , про це в соціальних мережах , в акаунті  Google або напишіть їм листа через сайт (дивись нижче) .
 
© Copyright 2013-2019. Олег Мілованов.  Всі права захищені

Back to content