Спеціальність 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка - Український політехнічний технікум

Перейти к контенту

Спеціальність 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

СПЕЦІАЛЬНОСТІ
141 ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА, ЕЛЕКТРОТЕХНІКА ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА
Освітньо-професійна програма:
МОНТАЖ І ЕКСПЛУАТАЦІЯ ЕЛЕКТРОУСТАТКУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ І ЦИВІЛЬНИХ СПОРУД

Освітній рівень: Молодший спеціаліст,Фаховий молодший бакалавр
Кваліфікація : технік - електрик

Підготовку здобувачів освіти за даною спеціальнітю здійснює циклова комісія електротехнічних дисциплін під керівництвом викладача-методиста Дикої Неллі Михайлівни. Підготовка фахівців ведеться з  1954 року. За  роки ії існування було підготовлено 5760 техніків- електриків за заочною, вечірньою та денною формами навчання.
  
Викладання спец дисциплін здійснюється викладачами з багатим досвідом педагогічної роботи. Спеціалісти, які отримали диплом техніка- електрика можуть займати первинні посади: майстрів дільниць, зміни, з ремонту електрообладнання, енергетиків або електриків цехів, дільниць; лаборантів електромеханічних випробувань та вимірювань, з електроізоляційних матеріалів; електромонтерів з обслуговування підстанцій, перетворювальних пристроїв, ремонту та обслуговування апаратури, пристроїв сигналізації, блокування; електрослюсарів з ремонту електричних машин, устаткування розподільчих пристроїв; електромеханіків силових мереж та електроосвітлення, засобів автоматики та приладів технологічного обладнання, контролерів електромонтажних робіт.
  
Професійне призначення фахівців, які здобули спеціальність 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, стосується практично усіх галузей народного господарства, починаючі з обслуговування електрообладнання цивільних споруд (ЖКК, дитячі садки, школи, інтернати, побутови комбінати та інше), суднобудівельних компаній, промислових підприємств різного напряму. Це пов’язано з тим, що енергетика, як галузь, що виробляє енергоносії, є основою для розвитку усієї країни, вона постійно розвивається, модернізується, оновлюється.

Випускники технікуму мають можливість продовжувати навчання за даною спеціальністю з 2-го, або 3-го курсів і отримати освіту на рівні бакалавра, спеціаліста, магістра в

Здійснюється підготовка здобувачів освіти як за державним замовленням, так і за контрактом, на денній і заочній формі нвчання.
Для випускників ПТУ -- скорочений термін навчання.
© Copyright 2013-2019. Олег Мілованов.  Всі права захищені

Назад к содержимому