Спеціальність 5.05070103 "Електропостачання" - Український політехнічний технікум

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ
Go to content

Спеціальність 5.05070103 "Електропостачання"

СПЕЦІАЛЬНОСТІ
УКРАЇНА
УКРАЇНСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ТЕХНІКУМ

СЕРТИФІКАТ ПРО АКРЕДИТАЦІЮ
СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 5.05070103 "ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ"
 Освітній рівень: Молодший спеціаліст
  Кваліфікація : технік - електрик
 Підготовка фахівців даного напрямку не втрачає актуальності оскільки енергетика – це самостійна галузь, і її розвиток є основою для подальшого розвитку та модернізації промисловості.
Здобувши диплом молодшого спеціаліста техніка – електрика Ви станете фахівцем з обслуговування електричних мереж, систем релейного захисту та автоматики електропостачання, електричних апаратів та приладів електровимірювальних засобів, спеціального обслуговування електроустаткування невеликих підстанцій, головних і районних знижувальних підстанцій а також електрогосподарств електростанцій та обіймати посади майстрів дільниці(змін) з ремонту обладнання, енергетиків дільниць(цехів), електромонтерів з обслуговування підстанцій, електромеханіків силових мереж, тощо.
  З студентами працюють висококваліфіковані і досвідчені викладачі, завдяки існуючим інтегрованим зв’язкам випускники технікуму мають можливість продовжувати фахову освіту у вищих навчальних закладах ІІІ – ІV рівнів акредитації з 2-го, або 3-го курсів і отримати освіту на рівні бакалавра, спеціаліста, магістра.
 Для випускників ПТУ -- скорочений термін навчання
 Навчання  виконується як за державним замовленням, так і за контрактом  по денній  формі навчання . Для випускників ПТУ передбається скорочений термін навчання .

ДВОРІЧНЯ КРУГОСВІТНЯ ПОДОРОЖ НА ЧЕСТЬ 90-РІЧЧЯ ЗАСНУВАННЯ ТЕХНІКУМУ !
УВАГА ! ЦЕ СТОСУЄТЬСЯ КОЖНОГО !
    На зустріч 90 - річчя заснування Українського політехнічного технікуму вирушили його випускники , студенти і наші гості ! Приєднуйтесь до них і повідомте , будь ласка , про це в соціальних мережах , в акаунті  Google або напишіть їм листа через сайт (дивись нижче) .
 
© Copyright 2013-2019. Олег Мілованов.  Всі права захищені

Back to content