Звіт з виховної роботи - Український політехнічний технікум

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ
Go to content

Звіт з виховної роботи

ВИХОВНА РОБОТА
УКРАЇНА
УКРАЇНСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ТЕХНІКУМ

ЗВІТ З ВИХОВНОЇ РОБОТИ

Складові виховної роботи !

СКЛАДОВІ ВИХОВНОЇ РОБОТИ
2018 - 2019 н. р.
19.04.2019 р. Зустріч студентів 3 курсу зі спеціалістом центру соціальних служб, волонтером групи пошуку зниклих дітей.
12.04.2019 інформаційна зустріч з завідуючою центром планування сім’ї  - Півньовою Наталією Вікторівною. Тематика зустрічі передбачала основи збереження здорової репродуктивної системи, основні методи контрацепції, запобігання хвороб, що передаються статевим шляхом, їх небезпека. Студенти отримали відповіді на свої питання стосовно даної теми.
28.03.2019    Інформаційна зустріч «Стоп булінг». Захід проведено в рамках співпраці з міською бібліотекою для дорослих та представниками поліції.
Велике значення має проблема булінгу в наш час. Представники поліції ознайомили студентів технікуму з основними аспектами булінгу, методами його запобіганню. Особлива увага приділялась відповідальності за булінг. Студенти були залучені до виконання практичних завдань і спробували самостійно протистояти агресивним діям булера.
22.03.2018 Інформаційна зустріч студентів 1 та 2 курсу з районним наркологом – Міщенко Наталією Володимирівною.
Студенти отримали інформацію з приводу профілактики вживання наркотичних речовин  та їх небезпечних наслідків.
14.03.2019  Інформаційна зустріч «Шахрайство з банківськими картками». Захід проведено в рамках співпраці з міською бібліотекою для дорослих та представниками поліції.
 
Студенти отримали інформацію з приводу небезпечних афер, що існують у банківській системі та використовуються шахраями. Представники поліції розповіли які дії  необхідно робити  для збереження власних коштів та запобігання  шахрайству.
18.01.2019 – Інформаційна зустріч «Моральні цінності сучасної людини»
Зустріч проведено із залученням  психолога - представника Криворізького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Обговорювались моральні аспекти сучасного покоління, студенти отримали відповіді на свої запитання до психолога. Проведено цікаве тестування для визначення рівня емпатії студентів.
14.12.2018   Психологічний тренінг з теми «Лідерство».
 
Тренінг проводився із залученням студентів – психологів  Криворізького  державного педагогічного  університету.
 
Студенти виконували цікаві практичні завдання, дізнались більше один про одного, отримали відповіді на питання, які їх цікавлять.
14 лютого 2019 року студенти Українського політехнічного технікуму відсвяткували «День Святого Валентина»!
4 січня 2019 року Студенти Українського політехнічного технікуму прийняли активну участь в районному заході ! Перевтілившись в казкових героїв на радість дітлахам, студенти чудово та весело розважали діточок в парку Героїв АТО !

19.12.2018 р. Студенти Українського політехнічного технікуму відвідали лікарню № 1.
  Ельфи Українського політехнічного технікуму готують власноруч подарунки для малеч .
  Святий Миколай разом  із своїми помічниками радує дітей та їх батьків.

29.11.2018 р. Студенти Українського політехнічного технікуму прийняли активну участь в районній спартакіаді з черлідингу, у віковій категорії «Молодь» І зайняли 1 місце.

21.11.2018 Студенти Українського політехнічного технікуму , за традицією , відвідали дитячу кімнату покинутих дітей в лікарні № 1
  
   15.11.2018 були нагороджені найкращі студенти Українського політехнічного технікуму за великі досягнення у навчанні
14 лютого 2019 року студенти Українського політехнічного технікуму відсвяткували «День Святого Валентина»!
  31 жовтня 2018 року студенти Українського політехнічного технікуму прийняли активну участь у відзначені свята Halloween . Студенти оформили тематичний стенд до свята, та прикрасили оригінальними зображеннями вестибюль навчального закладу.
Святкується Хелловін у ніч напередодні Дня всіх святих з 31 жовтня на 1 листопада.
Хелловін став традиційним святом в Америці, хоча його історія почалася на території сучасних Великої Британії та Північної Ірландії. Символом Хелловіна є гарбуз, або по-іншому Світильник Джека, який становить собою вирізаний у вигляді голови гарбуз із підсвічуванням і має страхітливий вигляд. Також широко поширена традиція випрошування солодощів, коли переодягнені діти в костюмах ходять від хати до хати, стукають і разом кричать: "Treat or trick" (часто перекладається як "гаманець або життя" чи "частування або смерть"). Дорослі з не меншим задоволенням, ніж діти, переодягаються у костюми чортів, привидів, скелетів, відьом і демонів.
В Україні святкування Хелловіна менш масове, але все ж традиція прижилася і стала одним з найпопулярніших осінніх заходів та не залишає байдужим і студентів Українського політехнічного технікуму, адже дає змогу виражати свої оригінальні ідеї..
.

28.10.2018 року. Студенти Українського політехнічного технікуму прийняли активну участь в урочистому покладанні квітів до братської могили «Вогонь памяті » з нагоди відзначення 74-річниці визволення України від нацистських загарбників

13.10.2018 року. Студенти Українського політехнічного технікуму прийняли активну участь в організації до II Міжнародного фестивалю козацької пісні, який відбувся в парку Героїв АТО.

  З метою вшанування мужності й героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у студентів 12 жовтня в Українському політехнічному технікумі відзначили «День Українського козацтва».
Не випадково для святкування Дня українського козацтва обрано День Святої Покрови, вона здавна була покровителькою козаків і захисників рідної землі. Це дуже важливе свято для нашого народу, адже козацтво відіграло надзвичайну роль у становленні нашої держави. Народ ставився до козаків з повагою і любов'ю, сприймав їх як символ мужності, честі, людської і національної гідності. В наш час відроджуються традиції українського козацтва, ведеться активна робота з cтудентами.
.

05.10.2018 Студенти Українського політехнічного технікуму привітали педагогічний колектив з їх професійним святом !.
30.09.2018 Студенти на викладачі Українського політехнічного технікуму прийняли участь у всесвітньому заході "Едина країна-моя Україна"
21.09.2018 року студенти Українського політехнічного технікуму прийняли участь у всесвітньому заході присвяченому дню миру.
16.09.2018 року студенти та викладачі Українського політехнічного технікуму брали участь у міському заході „Місто професій”. Захід проходив у Металургійному районі у парку Героїв. Це національний проект,  організований для того щоб надати можливість дітям спробувати себе у різних професіях і дізнатись про їхні тонкощі.
СКЛАДОВІ ВИХОВНОЇ РОБОТИ
2017 - 2018 н. р.
12.04.2018 в рамках щорічної акції
"Ветеранське подвір'я"
студентами групи ЕРО-15 - 1/9
впорядковано подвір'я Кюмель Луїзи Петрівни,
що має статус"дитина війни" ,
за адресою Дунайська 124

Студенти Українського політехнічного технікуму
прийняли активну участь у районному заході
22.12.2017 року, яке присвячене
відкриттю ялинки на проспекті Поштовий
20.12.2017
Український політехнічний технікум
прийняв активну участь у районному заході
в парку Мершавцево
19.12.2017
У Криворізьку дитячу лікарню №1,
що в Центрально-Міському районі міста, прийшли
студенти Українського політехнічного технікуму.
Ця традиція  в навчальному закладі, існує вже багато років.
Зараз в лікарні на лікуванні находсятся більше 30-ти дітей. У День Святого Миколая, зібравши попередньо кошти на солодощі, до малечі завітали студенти з подарунками.
15 грудня 2017 року
Студенти Українського політехнічного технікуму ,
прийняли активну участь у програмі
«Я посадив дерево -
Європейський Кривий Ріг»
В Українському політехнічному технікумі
01.12.2017 р.
Відбулася виховна година на тему :
"Сюжетні замальовки рідногго краю"
Криворіжжя моє, Криворіжжя,   
Закосичене росами трав,
Над тобою хмарки пропливають,
Що палають вогнем від заграв.
На копрах зірочки твої сяють,
Ніби грона сузір'їв вгорі.
А птахи і вночі не блукають,
По цих зорях знаходять двори.
І я теж, мов та пташка маленька,
Скрізь була і побачила світ.
Тільки завжди тебе пам'ятала
Звідусіль був тобі мій привіт.
Я в думках все до тебе летіла,
Поверталась із дальніх доріг.
І, хвилюючись, ніби це вперше
Я ступила на рідний поріг.
                 (Любов  Липа)
На мальовничих берегах степових річок Саксагані та Інгульця розташований один із промислових центрів півдня України – Кривий Ріг. Краєм руди і металу називають Криворіжжя. У цих визначеннях – і суть робітничого міста, що самим виникненням і розвитком зобов’язане «залізному каменю».
 
Місто Кривий Ріг засноване у 1775 році. Свою назву місто дістало від козака Рога, який оселився на цьому місці чи то від мису, утвореного при злитті річок Інгульця та Саксагані.
 
Чи можна побачити Марс не виїжджаючи з України і не полишаючи планети? Звичайно можна! Достатньо побувати один раз в Кривому Розі, де, зібрано безліч цікавих місць, які ви не побачите в інших містах нашої країни. В Кривому Розі найглибші кар'єри, масштаби яких вражають, і різнокольорові гори, і червоний марсіанський ґрунт під ногами, і величезні провалля в землі. Криворіжжя – найдовше місто Європи.
 
Але найцікавішим було побачити презентацію та уявно перенестись разом з викладачем та студентами в ті місця: відвідування оглядового майданчика одного з найбільших кар'єрів України; справжні марсіанські пейзажі, адже асфальт і земля в Кривому Розі часто мають насичений червоний (і не тільки червоний) колір; грандіозні провалля над діючими шахтами; сучасний інтерактивний музей Південного гірничо-збагачувального комбінату ...
21 листопада 2017 року
Український політехнічний технікум відзначив «День Гідності та Свободи»

Указ  Президента України Петра Порошенка
№ 872/2014 «Про День Гідності та Свободи»  
від 13 листопада 2014 року.
  
 З самого ранку в технікумі працювала радіогазета «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття , а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…», та плакати до  «Дня Гідності та Свободи»  якими студенти прикрасили вестибюль технікуму.
17. 11. 2017 року відбулися вибори голови ради студентського самоврядування .
Головою ради обрано Воронова Гліба Анатолійовича (протокол додається)
Голова ради студентського самоврядування
Гліб Воронов  
Український політехнічний технікум
День української писемності та мови
2017
  Це свято було встановлено Указом президента України від 6-го листопаду 1997-го № 1241/97 і відзначається щороку на честь українського  літописця Нестора  –  послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця починається писемна українська мова.
 З самого ранку студенти Українського політехнічного технікуму прикрасили вестибюль технікуму чудовими інформаційними стінгагазетами, одягнувшись в національні костюми зустрічали викладачів та студентів.
 Коротко студенти повідомили. День української писемності та мови – свято, яке відзначається ще з 1997 року в нашій країні. Всі ми розуміємо чому саме приурочено таке торжество. Але не всі знають, що саме з преподобного Нестора Літописця і починається письмова  українська мова. Тому у цей день часто згадують про нього. І в честь такого свята, як День української писемності та мови, ми вирішили розповісти вам більше про нього. Варто відзначити, що саме автора "Повісті минулих літ" Нестора Літописця вважають "батьком української словесності". Але і зараз продовжуються дослідження історії української писемності. Є варіант, що раніше на території нашої країни було кілька варіантів правопису.
 Потрібно сказати, що День української писемності і мови не тільки офіційне державне свято, але і церковне. Перший у сучасній українській мові твір, який відповідає візантійським  першоджерелам, православні назвали акафістом Богородиці Холмської.
Український політехнічний технікум відсвяткував
Halloween
 Хеловін англ. Halloween Відьо́мська ніч— сучасне свято, яке походить від старовинного кельтського. Святкується в ніч протии1 листопада. Після прийняття християнства його святкували як«надвечір'я Дня всіх святих».
Найгучніше відзначається у США, Канаді, Ірландії та Великій Британії. Не будучи державним святом, за популярністю Геловін поступається лише Різдву. В Україні набуває поширення після здобуття незалежності, разом із пожвавленням процесів американізації наприкінці XX ст. у світі.
На думку багатьох дослідників, Геловін є християнізованим святом, що походить від кельтських святкувань жнив та днів мертвих, тобто має язичницькі корені, зокрема від шотландського Савину. Також  існують  припущення, що Геловін розвинувся незалежно від Савину та має християнське підґрунтя.
Увага черлідінг - 2017 !
Український політехнічний технікум
вітає команду з перемогою у віковій категорії «Молодь» за зайняте 1 місце з черлідінгу !
13.10.2017
День Українського козацтва

Козак в уявленні українця – це звитяжний воїн, що не розлучається з шаблею, захисник Вітчизни, оборонець прав, віри, звичаїв та гідності кожного, хто живе  під небом України.
  Щороку 14 жовтня в Україні відзначається два важливих для країни свята. Перше — День українського козацтва , згідно з указом Президента України від 1999 року, «враховуючи історичне значення і заслуги козацтва в утвердження української державності та його істотний  внесок у сучасний процесс державотворення».Інше свято з'явилося в 2015 році — День захисника України, покликаний стати заміною Дню захисника Вітчизни, який відзначається на пострадянському просторі 23 лютого.
07.11.2017
Відвідання палати покинутих дітей в Дитячій лікарні №1
Студентами Українського політехнічного технікуму

 

Звіт від 07.11.2017
Про відвідання палати покинутих дітей в Дитячій лікарні №1
 М. Кривого Рогу
 
Нами, студентами Українського політехнічного технікуму, а саме:
 Заволока В., Грабовська В., Скиба Т., Зайцева А., Мірошниченко Р., Шкура В., Мусієнко Д., Нікрасов О., Крижановський Д. було відвідано палату покинутих дітей в Дитячій лікарні № 1 м. Кривого Рогу 07.11.2017р.  
 
 На зібрані кошти під час Осіннього благодійного ярмарку 13.10.2017р., для дитячого відділення були придбані такі подарунки як:
 
 Водонагрівач (бойлер) на 80л.  1шт.
 Пральний порошок  10 кг   4уп.
 Памперси розмір 2     1уп.
 Памперси розмір 5     1уп.
 Присипка дитяча    3шт.
 Крем дитячий          5шт.
 Бутилочки для годування 3 шт.
 Іграшки дитячі    3шт.
 Прорізувачі для зубчиків 2 шт.

На загальну суму: 3490,6 грн

Голова Ради студентського самоврядування              Заволока В.О.


© Copyright 2013-2019. Олег Мілованов.  Всі права захищені

Back to content