Спеціальність 133 Галузеве машинобудування - Український політехнічний технікум

Перейти к контенту

Спеціальність 133 Галузеве машинобудування

СПЕЦІАЛЬНОСТІ
133 ГАЛУЗЕВЕ МАШИНОБУДУВАННЯ
Освітньо-професійні програми:
ТЕХНОЛОГІЯ ОБРОБКИ МАТЕРІАЛІВ НА ВЕРСТАТАХ ТА АВТОМАТИЧНИХ ЛІНІЯХ
ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТ ОБЛАДНАННЯ МЕТАЛУРГІЙНИХ ПІДПРИЄМСТВ

Фахову підготовку здійснює циклова комісія машинобудівних та механічних дисциплін, яку очолює викладач вищої категорії, Перекрест Наталія Геннадіївна.
Освітній рівень: Молодший спеціаліст, Фаховий молодший бакалавр

За даною спеціальністю технікум здійснює підготовку фахівців з 1957 року, з студентами працюють висококваліфіковані і досвідчені викладачі, готуються молоді спеціалісти до професійної діяльності по участі в розробці і забезпеченню технологічних процесів та оснащення до них, а також організації обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях.

Технік-технолог працюватиме у проектно-технологічних організаціях та машинобудівних підприємствах, на посадах, які заміщаються молодшими спеціалістами з вищою освітою: майстер, начальник служби відділу технічного контролю (ВТК), технолог з програмування систем ЧПК, технік з підготовки виробництва, начальник дільниці, директор малого промислового підприємства, тощо.

Випускники технікуму мають можливість продовжувати навчання з 2-го, або 3-го курсів і отримати освіту на рівні бакалавра, спеціаліста, магістра в
ДЕРЖАВНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ЕКОНОМІКИ І ТЕХНОЛОГІЙ.

Для випускників ПТУ - скорочений термін навчання .
© Copyright 2013-2019. Олег Мілованов.  Всі права захищені

Назад к содержимому