Спеціальність 5.05050302 "Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях" - Український політехнічний технікум

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ
Go to content

Спеціальність 5.05050302 "Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях"

СПЕЦІАЛЬНОСТІ
УКРАЇНА
УКРАЇНСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ТЕХНІКУМ

СЕРТИФІКАТ ПРО АКРЕДИТАЦІЮ
СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 5.05050302 "ТЕХНОЛОГІЯ ОБРОБКИ МАТЕРІАЛІВ НА ВЕРСТАТАХ І АВТОМАТИЧНИХ ЛІНІЯХ"
 Фахову підготовку здійснює циклова комісія машинобудівних дисциплін, яку очолює викладач - методист , Відмінник освіти України  Толстопятенко Віра Євгенівна .
Освітній рівень: Молодший спеціаліст
Кваліфікація: технік - технолог

  За даною спеціальністю технікум здійснює підготовку фахівців з 1957 року, з студентами працюють висококваліфіковані і досвідчені викладачі, готуються молоді спеціалісти до професійної діяльності по участі в розробці і забезпеченню технологічних процесів та оснащення до них, а також організації обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях.
Молодший спеціаліст технік – технолог призначений для роботи у проектно – технологічних організаціях та машинобудівних підприємствах на посадах техніка – технолога, техніка – контролера, а також на посадах, які заміщаються молодшими спеціалістами з вищою освітою: майстер, начальник служби відділу технічного контролю (ВТК), технолог з програмування систем ЧПК, технік з підготовки виробництва, начальник дільниці, директор малого промислового підприємства, тощо.
  Завдяки існуючим інтегрованим зв’язкам випускники технікуму мають можливість продовжувати навчання з 2-го, або 3-го курсів і отримати освіту на рівні бакалавра, спеціаліста, магістра у вищих навчальних закладах ІІІ – ІV рівнів акредитації міста та області.
  Для випускників ПТУ - скорочений термін навчання .
ДВОРІЧНЯ КРУГОСВІТНЯ ПОДОРОЖ НА ЧЕСТЬ 90-РІЧЧЯ ЗАСНУВАННЯ ТЕХНІКУМУ !
УВАГА ! ЦЕ СТОСУЄТЬСЯ КОЖНОГО !
    На зустріч 90 - річчя заснування Українського політехнічного технікуму вирушили його випускники , студенти і наші гості ! Приєднуйтесь до них і повідомте , будь ласка , про це в соціальних мережах , в акаунті  Google або напишіть їм листа через сайт (дивись нижче) .
 
© Copyright 2013-2019. Олег Мілованов.  Всі права захищені

Back to content