Звернення директора - Український політехнічний технікум

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ
Go to content

Звернення директора

ВАЖЛИВЕ
УКРАЇНА
УКРАЇНСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ТЕХНІКУМ

ЗІРКА ВІДЛІКУ , ЯКА БУДЕ ЗНАМЕНУВАТИ ВАШІ НОВІ ЗНАННЯ , НОВІ УСПІХИ І НОВІ ДОСЯГНЕННЯ , ЗАСЯЄ ЧЕРЕЗ
ЗВЕРНЕННЯ ДИРЕКТОРА ТЕХНІКУМУ - 2019 !

ШАНОВНІ !  
  Сьогодні день особливий , наповнений найсвітлішими і теплими почуттями, свято, яке в житті кожної людини залишає добру пам'ять. Для кожного з нас 1 вересня - точка відліку, яка знаменує нові знання, нові успіхи і нові досягнення.
  Час настійно вимагає від нас вчитися безперервно, удосконалювати свої професійні навички. Освіта стає одним з найголовніших ресурсів економіки, успішний розвиток якого - основа гідного життя особи і держави в цілому.

ДОРОГІ СТУДЕНТИ !
  Попереду новий навчальний рік. Вам належить знову поринути у вир непередбачуваних студентських подій і вражень. Хочу побажати , щоб цей навчальний рік приніс вам не тільки нові знання, але й навчив думати, аналізувати, відчувати, співпереживати.

ОСОБЛИВІ ВІТАННЯ ПЕРШОКУРСНИКАМ !
  Для вас це чудове свято -  перший крок у майбутню професію, старт нових починань і прагнень , перспектив і можливостей самореалізації . Студентська пора  стане початком дорослого життя і перших самостійних рішень. Попереду у вас чудовий час. Вам належить підкорити нові вершини знань, зробити унікальні відкриття.

ВИСОКОПОВАЖНІ БАТЬКИ СТУДЕНТІВ !
 Від імені педагогічного колективу  дякую Вам за ваших дітей і їх виховання , за Ваш спільний із ними вибір – вступити на навчання до Українського політехнічного технікуму. Прошу Вашої допомоги у нашій важливій і спільній справі – виховання і навчання Ваших дітей, що є головною метою діяльності нашого навчального закладу. Здоров’я , щастя й радості у житті , гордості за своїх дітей . Хай наш навчальний заклад стане спільним домом для Вас і Ваших дітей – наших студентів!

  Бажаю батькам студентів якнайчастіше радіти успіхам дітей, а самим студентам - якомога частіше радувати своїх батьків.

  Зі словами особливої вдячності звертаюся в цей день до всього колективу працівників технікуму :

ВЕЛЬМИПОВАЖНІ ВИКЛАДАЧІ І ПРАЦІВНИКИ ТЕХНІКУМУ !
  В День знань і початку Нового навчального року я звертаюсь до Вас із повагою і вдячністю за Вашу невтомну , часом жертовну працю , в цей нелегкий для всіх нас час. Будьте здоровими і сильними духом,  Ваше нелегке покликання — «сіяти» добре, розумне і вічне!
  Прийміть з любов’ю й терпимістю наше молоде поповнення, прихистіть, виховайте і навчіть цих красивих дівчат та юнаків, скеруйте на вірну життєву дорогу!
  Вам, хто присвятив своє життя благородній меті виховання майбутнього нашої країни, в цей святковий день , бажаю безперервного професійного вдосконалення, вдалих і добрих звершень.

  НИЗКИЙ УКЛІН ВЕТЕРАНАМ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАЦІ , ЯКІ ВІДДАЛИ НАЙКРАЩІ РОКИ ЖИТТЯ УЛЮБЛЕНІЙ ПРОФЕСІЇ !
  Усім - міцного здоров'я , творчих успіхів, сміливих експериментів і яскравих відкриттів.

ЗІ СВЯТОМ !!!
                                                                                                                                                                                                                                                                  
                                                                                                    Директор технікуму    Валерій Семинько

© Copyright 2013-2019. Олег Мілованов.  Всі права захищені

Back to content