Технологічне відділення - Український політехнічний технікум

Перейти к контенту

Технологічне відділення

ОСВІТА > ВІДДІЛЕННЯ
Загальні відомості
В Українському політехнічному технікум технологічне відділення створено з електротехнічних та машинобудівних спеціальностей, з метою реалізації професійної підготовки молодших спеціалістів та фахових молодших бакалаврів відповідно до вимог Державних стандартів.
Завдання навчального відділення.
1. Задоволення потреби суспільства в молодших фахівцях з вищою освітою.
2. Організація процесу навчання здобувачів освіти з метою створення оптимальних умов освоєння професійних освітніх програм навчання, формування професійних якостей студентів.
3. Організація і контроль діяльності старостату, як органу студентського самоврядування.
4. Участь у вдосконаленні змісту освітніх програм.
5. Моніторинг якості підготовки фахівців на підставі встановлених кваліфікаційних вимог за фахом з метою підвищення якості підготовки студентів в рамках концепції модернізації освіти.
6. Проведення освітнього процесу, з метою задоволення потреб особистості в інтелектуальному, культурному і моральному розвитку, в отриманні необхідних знань і умінь, відповідно до вимог кваліфікаційних характеристик випускника, виховання конкурентно-здатного спеціаліста.

Технологічне відділення очолює завідувач відділення Шелемех Олена Вадимівна.

Функція відділення - організація освітнього процесу за спеціальностями:© Copyright 2013-2019. Олег Мілованов.  Всі права захищені

Назад к содержимому