Виробниче навчання - Український політехнічний технікум

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ
Go to content

Виробниче навчання

НАВЧАЛЬНА РОБОТА
УКРАЇНА
УКРАЇНСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ТЕХНІКУМ

ВИРОБНИЧЕ  НАВЧАННЯ
ОБЛАСНИЙ КОНКУРС
18 грудня 2013 року серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Дніпропетровської області проводився конкурс фахової майстерності за професією  токар на базі Машинобудівного коледжу ДНУ ім.Олеся Гончара.
В цьому конкурсі приймали участь:
- Жовтоводський промисловий коледж ДНУ ім.Олеся Гончара.
- Павлоградський технікум Державного вищого навчального закладу «Національний гірничий університет».
- Дніпропетровський коледж ракетно-космічного машинобудування ДНУ ім. Олеся Гончара.
- Машинобудівний  коледж ДНУ  ім.Олеся Гончара, а також наш
- Український політехнічний технікум
   На цьому конкурсі були і наші представники: майстер виробничого навчання Вагнер Світлана Віталіївна і студенти гр.ОМ-10-1/9  Гіськіна Надія та Жаріков Павло, які гідно відстоювали інтереси технікуму.
      Конкурс складався з двох турів теоретичного і практичного.
Критерії оцінювання виконання практичного завдання були  загострені на правила охорони праці, організації робочого місця в процесі роботи, дотримання технології обробки деталей  та інші.
   Головою жюрі, начальником Дніпропетровської філії  Інститут інноваційних технологій і змісту освіти Гончаровою А.В. і організаторами конкурсу було висловлено подяку всім учасникам і членам журі за участь, об’єктивність і прозорість оцінювання.
    Наші студенти Жаріков Павло та Гіськіна Надія добре  впорались зі своїми завданнями і нагороджені грамотою за ІІІ місце в конкурсі фахової майстерності за професією – токар  серед студентів Дніпропетровської області, а також  особистими Дипломами за  прийняття участі  в конкурсі
© Copyright 2013-2019. Олег Мілованов.  Всі права захищені

Back to content