Головна - Український політехнічний технікум

Перейти к контенту
ДТЕК Дніпровські електромережі розширив програму дуальної освіти для студентів
Студенти, які беруть участь у програмі дуального навчання ДТЕК Дніпровські електромережі, проходять навчання в структурних підрозділах компанії та отримують робоче місце за фахом. Навчаються та працюють на позиціях електромонтера та електрослюсаря з ремонту обладнання розподільчих приладів. За кожним учасником програми закріплено професійного наставника, який супроводжує на всіх етапах практичної частини навчання. Зі студентами уклали тристоронні договори на здобуття освіти за дуальною формою, а також строкові трудові договори. Вони щомісяця отримують офіційну зарплатню та на них поширюється дія соціального пакета, передбаченого для працівників компанії.


З 29 березня 2021 року освітній процес в дистанційному режимі
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2», із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від від 17 лютого 2021 №104 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України»
з 29 березня 2021 продовжуємо освітній процес в дистанційному режимі відповідно до розкладу для здобувачів освіти всіх курсів та форм навчання.
ЯК НАС ЗНАЙТИ
© Copyright 2013-2019. Олег Мілованов.  Всі права захищені

Назад к содержимому